Ondersteunen van netwerkorganisaties in de eiwittransitie
Ook in 2026 zetten we in op het ondersteunen van en het actief participeren in samenwerkingsvormen zoals Plant Protein Forward (PPF) en het Plantbased Netwerk, mede omdat deze een basis zijn voor het ontstaan van keteninitiatieven en kennisdeling.
We werken hierbij nauw samen met partijen als de Brabantse Ontwikkelingsmaatschappij, Fieldlabs zoals Delta Agrifood Business (DAB) en onderwijsinstellingen (Avans, HAS, MBO’s), deze laatste vooral vanuit de betrokkenheid bij stages, onderzoek en opleiding.
Via bijeenkomsten bij agrariërs verbinden we verschillende werelden en versterken de keten van boer tot bord. Binnen de provincie trekken we nauw op met het programma Economie, Kennis- en Talentontwikkeling.